Deniz Taşından Boyama Araba Yapmak

 

 

0

 

Okul öncesi bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Bu yazımda sizlere deniz taşından boyama araba yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Çocuğunuzla birlikte eğlenerek yapabileceğiniz bu güzel çalışma sayesinde hem eğlenceli bir gün geçireceksiniz. Hem de çocuğunuzun el becerisini geliştirmesine fırsat vermiş olacaksınız.

Bu tür boyama resimleri, boyama çalışmalarını sitemizde yer alan ” Resim Boyama ” bölümünde çoğunlukla bulabilirsiniz. Evde kolay boyama resimleri olarak bu yazımın da altında benzer çalışmalar karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyebilirsiniz. Evde deniz taşı boyama çalışmalarını hem çok seviyorum. Hem de oldukça farklı çalışmalar ve eşyalar ortaya çıkabiliyor.

 

 

Hatta daha önce deniz taşından uğur böceği yapmak için yine güzel bir boyama çalışması paylaştığımı hatırlıyorum. Şimdi sizleri çakıl taşından boyama araba yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

deniz-tasindan-boyama-araba-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7444.html

 

Daha önce paylaştığımız Ayakkabı İpinden Örgü Sarkaç Süs Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir