DENİZ TAŞIYLA DUVARA ASACAK YAPIMI

deniz-tasindan-duvara-sus-564x415
deniz-tasindan-duvara-sus

Deniz taşlarından süs yapılışı

Deniz taşlarını biriktirip, onları bir yapışkan aracılığı ile duvara asacak veya süs amaçlı kullanabiliriz. Taşların şekli hiç önemli değil. Nasıl olurlarsa olsunlar. Çift taraflı yapışkan ile onları duvara veya nereye isterseniz oraya yapıştırıp asabilirsiniz.

Taş kullanarak asacak yapımını anlatan bu güzel çalışmayı sevecek ve yapmak isteyeceksiniz. Taş boyama çalışmaları veya deniz taşı değerlendirme projelerini her zaman sevmişimdir.

Hem güzel eğlenceli çalışmalar oluyorlar. Hem de kısa sürede pratik bir şekilde yapabiliyoruz hanımlar. Bu güzel çalışmada zorlanacak bir taraf yok. Ben ön tarafını kırmızı, yeşil ve turuncu renklere boyayıp, arkasını yapışkanlı kağıt kullanarak duvara yapıştırmayı düşünüyorum.

Sizler de böyle yapabilirsiniz. Hem güzel değişik akustik bir görünüme sahip olmuş olursunuz. Hem de dekoratif taş süsleme çalışmasıyla güzel sarkaç süs asacaklarına da sahip olmuş olursunuz. Yapılışı zor olmayan çalışmada dikkat etmeniz gereken, taşlara ağır şeyler asmamak.

deniz-tasindan-duvara-sus
deniz-tasindan-duvara-sus

Deniz taşını asacak yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmayı takı asacağı veya hafif şeyleri asmak için kullanabilirsiniz. Yada sarkaç süs olarak da güzel süs motiflerini asabilirsiniz.

Çalışmayı severek yapacaksınız. Deniz taşıyla yapılan çalışmaları sitemizde bulabilir ve hatta alttan da farklı olanlarına ulaşabilirsiniz. Güzel çalışmalarla buluşmak dileğiyle hanımlar. Şimdilik bu güzel çalışmayla sizlere kolay gelsin diliyorum.

kaynak : http://diyprojectsforteens.com/diy-teen-bedroom-ideas-girls/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*