DERGİ SAYFALARINDAN HAYVAN MOTİFLİ TABLO YAPMAK

1x1.trans

Dergi sayfalarından hayvan motifli tablo yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını evde kolayca yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum. Yapmanız gereken kalın bir tabakaya hayvan resminin şablonunu çizdikten sonra, kestiğiniz dergi sayfalarını tek tek yapıştırmak.

Biraz zahmetli bir iş gibi gözükse de bittiğinde ortaya nasıl güzel bir tablo çıkacağını tahmin bile edemezsiniz. Dergi sayfasından tablo yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve evinizde kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Anlatımlı tablo çalışmalarını fazlaca sitemizde bulabilir ve hepsini inceleyip, öğrendiğinizi yapabilirsiniz. Dergi sayfalarından motifli tablo yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde evinizi güzelleştirecek harika dekoratif tablolar veya panolar yapabilirsiniz.


Yapımında ayı şablonu kullanılmış. Siz daha farklı hayvan motifleri kullanmayı düşünebilirsiniz. Tek yapmanız gereken rengarenk magazin dergilerinin yapraklarını eşit aralıklarda kesmek ve çizdiğiniz tabloya yapıştırmak.

Sonrasında çok güzel bir tablonun ortaya çıktığını göreceksiniz. Şimdi sizleri bu enfes tablo çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

dergi-sayfalarindan-hayvan-motifli-tablo-yapmak

RAKAMDAN HAYVAN ÇİZMEK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*