DERGİ SAYFALARINDAN HAYVAN MOTİFLİ TABLO YAPMAK

 

 

0

 

Dergi sayfalarından hayvan motifli tablo yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını evde kolayca yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum. Yapmanız gereken kalın bir tabakaya hayvan resminin şablonunu çizdikten sonra, kestiğiniz dergi sayfalarını tek tek yapıştırmak.

Biraz zahmetli bir iş gibi gözükse de bittiğinde ortaya nasıl güzel bir tablo çıkacağını tahmin bile edemezsiniz. Dergi sayfasından tablo yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve evinizde kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Anlatımlı tablo çalışmalarını fazlaca sitemizde bulabilir ve hepsini inceleyip, öğrendiğinizi yapabilirsiniz. Dergi sayfalarından motifli tablo yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde evinizi güzelleştirecek harika dekoratif tablolar veya panolar yapabilirsiniz.

Yapımında ayı şablonu kullanılmış. Siz daha farklı hayvan motifleri kullanmayı düşünebilirsiniz. Tek yapmanız gereken rengarenk magazin dergilerinin yapraklarını eşit aralıklarda kesmek ve çizdiğiniz tabloya yapıştırmak.

 

 

Sonrasında çok güzel bir tablonun ortaya çıktığını göreceksiniz. Şimdi sizleri bu enfes tablo çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

dergi-sayfalarindan-hayvan-motifli-tablo-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız RAKAMDAN HAYVAN ÇİZMEK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir