Deri İpten Kolay Kolye Yapmak


Evde kolay kolye yapmak için paylaştığım en güzel çalışmalar arasına bu güzel projeyi de ekleyebiliriz. Bu yazımda sizlere kendin yap projesi olarak deri ipten kolye yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Aşama aşama nasıl yapmanız gerektiği gösteriliyor.

Ben deri ip dedim ama, siz benzer bir iple de bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Kolye yaparken ihtiyacınız olacak malzemeleri hobi marketlerden veya incik boncuk satan dükkanlardan kolaylıkla çok ucuza temin edebilirsiniz. Evde deri ipten kolay kolye yapmak için malzemeleri temin ettikten sonra altta paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak adım adım çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Deri ipten kolye yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

deri-ipten-kolay-kolye-yapmak

Evde kolye yapmak için daha önce de çok güzel paylaşımlar yapmıştım. Sitemizde yer alan takı tasarım bölümünde birçok kolye yapımı ve bileklik yapımı gibi takı çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Bu yazımın da hemen altında resimli anlatımlarıyla birçok takı çalışmasına ulaşabilirsiniz. Evde kolay takı yapmayı istiyorsanız sizde malzemeleri temin ettikten sonra bu güzel çalışmayı yapabilir ve elbiselerinize uyumlu takılar yapabilirsiniz.

Kıyafet kombin işlemlerinizde zorlanıyorsanız bunun büyük eksiği takılar olur genelde, bu yüzden bu tür takı çalışmaları ile kıyafetlerinize uyumlu kolye ve bileklikler yapabilirsiniz. Evde yapımı kolay olan bu çalışmaları sürekli olarak sitemizde paylaşıyoruz. Beğendiklerinizi sizde kolaylıkla yapabilir ve elbiseleriniz de kullanabilirsiniz. Aynı zamanda satışa sunabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/1660240

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*