DERİ KUMAŞTAN EL YAPIMI BİLEKLİK

 

 

0

 

Deri kumaştan el yapımı bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel çalışmanın anlatımı sayesinde kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Satış amaçlı yapabilirsiniz. Yada kullanmalık değişik renklerde deri kumaştan harika bileklikler yapabilirsiniz.

Sevdiğiniz kişilere yapıp verebilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Yapımı detaylıca anlatılan çalışmayı deri kumaş yerine keçeden veya daha değişik kauçuk malzemelerden de yapabilirsiniz. El yapımı bileklik veya el yapımı bilezik çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz.

Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek aynılarını yapabilirsiniz. Deri bileklik yapımı sayesinde çok güzel takılar yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli kendin yap çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

deri-kumastan-el-yapimi-bileklik

 

 

Daha önce paylaştığımız TAHTA ÇUBUKLA KOLAY TAKI KUTUSU YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir