Deriden Kolay Çanta Yapmak

 

 

0

 

Deri kullanarak evde kolay çanta yapmak isteyenler bu güzel çalışmayı takip edebilirler. Bu yazımda paylaştığım resimli anlatımda deriden kolay çanta yapmak isteyenler kolaylıkla evde yapabilirler. Bu güzel çalışmayı deri parçasından veya keçeden de yapabilirsiniz. Burada örnek anlatımlı resimlerden yararlanarak kumaştan da aynı çalışmayı yapabilirsiniz. Evde kolay çanta yapmak isteyenlere daha önce de güzel çalışmalar paylaşmıştım. Kendin yap ve takı tasarım kategorilerine girerek keçeden çanta yapmak, kumaştan çanta yapmak ve deriden çanta yapmak isteyenlere kolay yapılan projeler paylaşmıştım. Bu yazımın sonunda da yine karşınıza deriden çanta yapmak isteyenlere örnek birçok proje çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Deriden çanta yapmak için malzemeler ise ;

  • deri malzemesi.
  • iğne iplik.
  • fermuar.
  • dikiş makinesi.

 

 

Malzemeleri bir araya getirdikten sonra resimli anlatımda gördüğünüz kolay çanta yapmak isteyenler adımları takip ederek bu güzel çalışmayı yapabilirler. Deriden kolay çanta yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

deriden-kolay-canta-yapmak

Evde kolay çanta yapmak isteyenler bu güzel çalışmadan yararlanarak değişik malzemelerden de bu güzel çalışmayı yapabilirler. Evde kolay çanta yapımı ile ilgili daha önce paylaştığım çalışmalar bu yazımın sonunda karşınıza çıkacak. Kolay gelsin.

source : http://www.handmadiya.com/2015/11/cosmetic-pouch-bag-tutorial.html

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Spor Hareketleri İle Zayıflamak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir