DERİDEN KOLAY TERLİK YAPMAK

 

 

0

 

Evde deriden terlik yapmak için öncelikle nasıl terlik yapmanız gerektiğiyle ilgili kalıba ihtiyacınız olur. Daha önce de evde keçeden terlik yapmak için çeşitli resimli anlatım ve çalışmaların detaylarını paylaşmıştım.

Deriden terlik yapmak için bu yazımda paylaştığım resimli anlatımda aşamalar halinde yapılışı detaylı bir şekilde paylaşılmış. Tek yapmanız gereken keçeden veya deri kumaş türü parçalardan bu güzel çalışmayı yaparken resimli anlatımdan yararlanmanız yeterli olacaktır.

Kolay bir şekilde terlik yapmanız için daha önce de kendin yap bölümünde çeşitli terlik çalışmalarının kalıp ve şablonlarını gösteren resimli anlatımlar paylaşmıştım.

Diğer çalışmalardan da yararlanarak çok güzel keçe terlik modeli veya deri kumaştan terlik yapmak için projelerden yararlanabilirsiniz. Şimdi sizleri deriden kolay terlik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

deriden-kolay-terlik-yapmak

 

 

source : pinterest.com

 

Daha önce paylaştığımız YENİ HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir