Desenli Karton Nasıl Yapılır Resimli Videolu

 

 

0

 

Desenli Karton Nasıl Yapılır Resimli Videolu

Desenli karton nasıl elde edilir? bu sorunuza cevap bu yazımızda… Sizlere özellikle de öğrencilerin çok işine yarayacak bu pratik bilgi ile artık desenli karton elde etmek çok kolay… Standart karton kolilerden sıkılmadınız mı? bu yazımda öğreneceğiniz taktik ile karton kutularınızı süsleyebilir ve göndereceğiniz kişilere özel olduklarını hissettirebilirsiniz.

Hediye aldığınız kişiye aldığınız ürün büyük boyutta ise ve karton kolide gidecekse bu güzel çalışmayı mutlaka yapmalısınız. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımlar sayesinde sizde desenli karton nasıl yapılır? öğrenmiş olacaksınız.

Yine orta ebatlı karton kolilere de bu güzel çalışmayı uygulayabilirsiniz. Desenli peçete kullanarak karton kolileri süsleyebilir ve güzelleştirebilirsiniz. Yine kartondan oyuncak yapıyorsanız, mutlaka bu desenli peçetelerden kullanmalısınız.

İnanın hem çok şirin gözükecekler, hem de çocuklarınız rengarenk karton kutudan oyuncaklarına bayılacaklar. El işi, ev aksesuarları yapımı ile ilgilenenlerin daha çok hoşuna gidecek bu çalışma ile sizde desenli karton kutulara sahip olabilirsiniz. Desenlerini seçmek tamamen size kalmış… Kartonlara desen işleminde gerekli malzemeler, desenli peçete, karton kutu ve her evde olan ütü…

Resimli anlatım :

desenli-karton-yapimi

 

 

desenli-karton-yapilisi

desenli-karton-nasil-yapilir

desenli-karton-yapim

Gördüğünüz gibi seçilen servis peçetesinin desenli tarafını karton kutuya nasıl da güzel yakıştı… Sizlerde evinizdeki afilli ve güzel servis peçetelerinin desenlerinden yararlanıp, harika aksesuar karton kutularına sahip olabilirsiniz.

Kartonmuster – patron de carton – cardboard pattern

 

 

Daha önce paylaştığımız Kenar Süsleme Kurdele Nakışı İşleme Resimli Videolu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir