DESENLİ KUMAŞLA DİKİŞSİZ YASTIK KILIFI YAPMAK

 

 

0

 

Desenli kumaşla dikişsiz yastık kılıfı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yastıklar için uygulayabilirsiniz.

Evde standart yastıklarınızdan sıkıldıysanız, desenli kumaşlar satın alarak onları daha değişik görünümlere kavuşturabilirsiniz.

Evde kolay yapılan kumaş yastık kılıfı çalışmalarından yararlanarak sizde eğlenceli çalışmalar yapabilirsiniz. Kumaştan yastık kılıfı yapmak için anlatımlı çalışmada ki gibi sizde sahip olduğunuz kumaşları kullanarak çok güzel ve değişik kumaş yastık kılıfları ile evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Sıkıldığınız yastıkları değiştirmek veya yeni yastıklar almak yerine onların görünümünü değiştirebilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde evinizde çok güzel kumaştan dikişsiz yastık kılıfları yapabilirsiniz. Benzerleri hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

 

 

desenli-kumasla-dikissiz-yastik-kilifi-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir