DESENLİ KUMAŞLA KİTAP KAPLAMA

desenli-kumasla-kitap-kaplama-564x415

Desenli kumaşla kitap kaplama örneği arayanlar için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını beğeneceksiniz. Sizde evinizde çocuklarınızla birlikte desenli kumaşla kitap kaplama çalışmaları yapabilirsiniz. Özellikle okul zamanı bu tür etkinlikler daha çok yapılıyor.

Okula giden çocukların öğretmenlerinin isteği üzerine kaplık olmayan kitap veya defterlerini kaplamaları ve karmaşıklık… eskiye gittim şimdi… hey gidi okul sevinci ve yeni kitaplar, yeni defterler hepsi ayrı bir heyecandı. Güzel günlerdi. Bu güzel paylaşım beni eskiye götürdü.

Sizde çocuklarınızla birlikte bu güzel kitap kaplama çalışmalarını eğlenerek yapabilirsiniz. Paylaştığım çalışma hem kolay, hem de çocuklarınızla birlikte kolayca yapabileceğiniz özelliklerdedir. Desenli kumaşla defter kaplama veya not defteri kaplama çalışmalarında bu güzel örneği yapmayı düşünebilirsiniz.

Desenli kumaşla kaplama işlemlerini daha önce değişik şekillerde paylaşmıştım. Onları da incelemelisiniz. Kolay yapılan birçok çalışmayı sitemizde bolca bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

desenli-kumasla-kitap-kaplama

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*