DESENLİ KUMAŞLA KİTAP KAPLAMA

 

 

0

 

Desenli kumaşla kitap kaplama örneği arayanlar için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını beğeneceksiniz. Sizde evinizde çocuklarınızla birlikte desenli kumaşla kitap kaplama çalışmaları yapabilirsiniz. Özellikle okul zamanı bu tür etkinlikler daha çok yapılıyor.

Okula giden çocukların öğretmenlerinin isteği üzerine kaplık olmayan kitap veya defterlerini kaplamaları ve karmaşıklık… eskiye gittim şimdi… hey gidi okul sevinci ve yeni kitaplar, yeni defterler hepsi ayrı bir heyecandı. Güzel günlerdi. Bu güzel paylaşım beni eskiye götürdü.

Sizde çocuklarınızla birlikte bu güzel kitap kaplama çalışmalarını eğlenerek yapabilirsiniz. Paylaştığım çalışma hem kolay, hem de çocuklarınızla birlikte kolayca yapabileceğiniz özelliklerdedir. Desenli kumaşla defter kaplama veya not defteri kaplama çalışmalarında bu güzel örneği yapmayı düşünebilirsiniz.

 

 

Desenli kumaşla kaplama işlemlerini daha önce değişik şekillerde paylaşmıştım. Onları da incelemelisiniz. Kolay yapılan birçok çalışmayı sitemizde bolca bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

desenli-kumasla-kitap-kaplama

 

 

Daha önce paylaştığımız KOLAY KUŞ BOYAMA RESİMLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir