DESENLİ KUMAŞTAN BEBEK PATİK MODELİ

desenli-kumastan-bebek-patik-modeli-287x415

Desenli kumaştan bebek patik modeli yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde öğrenip yapabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak evinizde bulunan desenli kumaşları değerlendirebilir ve bu güzel patik yapım çalışmasını kolayca yapabilirsiniz.

Artık kumaşlardan da yapabilir ve süs amaçlı olarak da kullanabilirsiniz. Altta yer alan resimli anlatımda kolay bebek patik modeli yapmak için kalıp ve şablonlu anlatımda yer almaktadır. Bu tür güzel bebek patik çalışmalarının yapımını anlatan video ve resimleri daha önce de paylaşmıştık.

Onları da sitemizde bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Anlatımlı desenli kumaştan bebek patik modeli yapmayı öğrendikten sonra çokça yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

desenli-kumastan-bebek-patik-modeli

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*