DESENLİ KUMAŞTAN EL ÇANTASI YAPMAK

 

 

0

 

Desenli kumaştan el çantası yapmak için paylaştığım bu güzel el yapımı kendin yap çalışmasını beğeneceksiniz. Bu tür kolay yapılan el çanta çalışmaları ve şablonlarını bu yazımın altında da göreceksiniz. Birbirinden güzel el yapımı çanta yapımı çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilir ve yapımını öğreten anlatımlardan yararlanabilirsiniz.

Kolay ve kısa sürede el çantası yapıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. El çantasında dış görünüm çok önemlidir. Kullanacağınız malzeme iyi olmalı ve desenli olduğunda güzel bir el çanta modeli ortaya çıkartmış olursunuz.

Bu tür çalışmalardan fazlaca yapıp satabilir veya sevdiğiniz kişilere hediye olarak da verebilirsiniz. Satarsanız da güzel paralar kazanacağınızı belirtmeliyim. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

desenli-kumastan-el-cantasi-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız PLASTİK ŞİŞEDEN BAYKUŞ FİGÜRÜ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir