DESENLİ KUMAŞTAN HEDİYE TORBASI YAPMAK

1x1.trans

Desenli kumaştan hediye torbası yapmak isteyenler için bulduğum bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Çünkü hem güzel hem de çok kolay bir şekilde yapılabilir olduğunu düşünüyorum.

Bu tür desenli kumaş çanta yapmak için anlatımlı çalışmalar hem kolay yapılır cinsten oluyor. Hem de bu tür süs çanta yapmak veya hediye paketi tasarlama fikirleri sayesinde sevdiklerimize verdiğimiz değeri de göstermiş oluyoruz.

Bir hediye alındığında naylon poşete koymak veya cafcaflı bir jelatin kağıdına sarmak yerine bu tür kaliteli hediye paketleri ile vermek hem prestij sahibi yapar.

Hem de hediye vereni ve verileni değerli kılar. Benzer hediye paketi çalışmalarını sitemizde çoğunlukla bulabilirsiniz. Şimdi sizleri desenli kumaştan hediye paketi yapmak için anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


desenli-kumastan-hediye-torbasi-yapmak

source

ÇORAPTAN BAYKUŞ OYUNCAK YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*