DESENLİ KUMAŞTAN HEDİYE TORBASI YAPMAK

 

 

0

 

Desenli kumaştan hediye torbası yapmak isteyenler için bulduğum bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Çünkü hem güzel hem de çok kolay bir şekilde yapılabilir olduğunu düşünüyorum.

Bu tür desenli kumaş çanta yapmak için anlatımlı çalışmalar hem kolay yapılır cinsten oluyor. Hem de bu tür süs çanta yapmak veya hediye paketi tasarlama fikirleri sayesinde sevdiklerimize verdiğimiz değeri de göstermiş oluyoruz.

Bir hediye alındığında naylon poşete koymak veya cafcaflı bir jelatin kağıdına sarmak yerine bu tür kaliteli hediye paketleri ile vermek hem prestij sahibi yapar.

Hem de hediye vereni ve verileni değerli kılar. Benzer hediye paketi çalışmalarını sitemizde çoğunlukla bulabilirsiniz. Şimdi sizleri desenli kumaştan hediye paketi yapmak için anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

desenli-kumastan-hediye-torbasi-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız ÇORAPTAN BAYKUŞ OYUNCAK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir