DESENLİ KUMAŞTAN KOLAY BEBEK ÖNLÜĞÜ YAPMAK

 

 

0

 

Desenli kumaştan kolay bebek önlüğü yapmak için paylaştığım kendin yap çalışmasında kısa sürede sizde harika önlükler yapabilmeyi öğrenebileceksiniz. Bebeğiniz veya küçük yaşta çocuğunuz varsa onlara çok şirin ve güzel bebek önlükleri yapabilirsiniz.

Daha önce de keçeden bebek önlüğü yapmak için güzel bir çalışmanın anlatımını paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere anlatımlı bebek önlüğü nasıl yapılır diyenler için paylaştığım güzel çalışma da harfiyen ne yapmanız gerektiği belirtiliyor.

Desenli kumaşı kendi zevkinize göre veya bebeğinizin yada çocuğunuzun kıyafetine uyumlu bir şekilde de yapabilirsiniz. Bu çalışmadan farklı renklerde ve motiflerde yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz.

Kolay yapılan birçok çalışmayı sitemizde bulabileceğiniz gibi bebekler için de yapılan birçok çalışmayı anlatımlı bir şekilde hem bu yazımın altında, hem de ilgili kategorilerde bulabilirsiniz.

 

 

Desenli kumaştan kolay bebek önlüğü yapmak için paylaştığım çalışmanın adımlarını uygulayarak temin ettiğiniz malzemeden kısa sürede sizde aynısını yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

desenli-kumastan-kolay-bebek-onlugu-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız KAUÇUK KUMAŞTAN KOLAY PATİK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir