DESENLİ KUMAŞTAN KOLAY BEBEK ÖNLÜĞÜ YAPMAK

1x1.trans

Desenli kumaştan kolay bebek önlüğü yapmak için paylaştığım kendin yap çalışmasında kısa sürede sizde harika önlükler yapabilmeyi öğrenebileceksiniz. Bebeğiniz veya küçük yaşta çocuğunuz varsa onlara çok şirin ve güzel bebek önlükleri yapabilirsiniz.

Daha önce de keçeden bebek önlüğü yapmak için güzel bir çalışmanın anlatımını paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere anlatımlı bebek önlüğü nasıl yapılır diyenler için paylaştığım güzel çalışma da harfiyen ne yapmanız gerektiği belirtiliyor.

Desenli kumaşı kendi zevkinize göre veya bebeğinizin yada çocuğunuzun kıyafetine uyumlu bir şekilde de yapabilirsiniz. Bu çalışmadan farklı renklerde ve motiflerde yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz.

Kolay yapılan birçok çalışmayı sitemizde bulabileceğiniz gibi bebekler için de yapılan birçok çalışmayı anlatımlı bir şekilde hem bu yazımın altında, hem de ilgili kategorilerde bulabilirsiniz.


Desenli kumaştan kolay bebek önlüğü yapmak için paylaştığım çalışmanın adımlarını uygulayarak temin ettiğiniz malzemeden kısa sürede sizde aynısını yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

desenli-kumastan-kolay-bebek-onlugu-yapmak

KAUÇUK KUMAŞTAN KOLAY PATİK YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*