DESENLİ KUMAŞTAN OYUNCAK PENGUEN YAPMAK

 

 

0

 

Desenli kumaştan oyuncak penguen yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Oyuncak penguen yaparak çocuklarınızı mutlu edebilir ve evinizi de güzelleştirecek güzel süs eşyalarına sahip olabilirsiniz.

Bu tür oyuncak çalışmaları ile sevdiklerinizi de mutlu edebilirsiniz. Anlatımlı oyuncak yapımıyla ilgili paylaştığım diğer çalışmalardan farklı olarak, bu güzel oyuncağı da yapmayı denemelisiniz. Desenli kumaştan yapabilir veya sade tek renk kumaştan da yapabilirsiniz.

Desenli kumaştan oyuncak penguen yapmak için paylaştığım çalışma da şablon da yer alıyor. Anlatımlı şablonda ki gibi sizde evinizde kumaş malzemesi ile çok güzel oyuncaklar yapabilirsiniz. Adım adım oyuncak penguen yapabilir ve keyifle evinizde süs olarak da kullanabilirsiniz.

 

 

Anlatımlı oyuncak çalışmaları her zaman keyif verici çalışmalar olmuştur. Hem kısa sürede yapabilirsiniz. Hem de eğlenerek çocuklarınıza çok güzel kolay oyuncaklar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel oyuncak çalışmasının örneği ve anlatımlı çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

desenli-kumastan-oyuncak-penguen-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız ANLATIMLI TIĞ İŞİ PATİK MODELİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir