Birbirinden Güzel El Yapımı Nakış İşlemeleri 2016

Birbirinden Güzel El Yapımı Nakış İşlemeleri 2016

Dikiş nakış çalışmalarını çok seviyorum. Bu tür çalışmalarla karşılaştığımda sizlere de paylaşmak istiyorum. Bu yazımda sizlere birbirinden güzel el yapımı nakış işlemeleri paylaşacağım. Nakış işleme sanatı ile uğraşıyorsanız, bu paylaşacağım örnek çalışmalar çok hoşunuza gidecek. Paylaşacağım resimler örnek olup, yapımını anlatan çalışmaları ilerleyen günlerde paylaşacağım.

 
 

Sitemizde yine farklı nakış işleme çalışmaları bulunmakta… Sitemizde yer alan diğer çalışmalara bu yazımın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Yada kategori adı dikiş nakış olan bölümden diğer farklı çalışmalara da ulaşabilirsiniz. Sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız? bize gönder yayınlayalım bölümünden gönderin sizin adınızla yayınlayalım. Örnekler ise şöyle ;

source : http://hobbywork.ru/kartinyi-na-pyaltsah-svoimi-rukami/

Stick Proben – embroidery samples – échantillons de broderie

 

Karton Maket Kepçe Şablonu 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. iş makinesi şablonu, kartondan kepçe yapımı ve kepçe maket şablonu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. nuray diyor ki:

    anneannemin yaptığı nakışlara benziyor güzellermiş :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir