Evde Lale Nakış Örneği Yapmak

Bu yazımda sizlere bir önceki yazımda da olduğu gibi nakış işleme çalışmasının bir örneğini paylaştım. Bir önceki yazımda nakış çiçek örneği yapmak isteyenler için bir örnekti.

Bu yazımda ise evde lale nakış örneği yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımda örnek ve şablon bir arada paylaşılmış.

Evde nakış işleri ile uğraşan bayanlara örnek olacak bu güzel çalışmaya benzer örnek çalışmalar bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onlara da göz atabilirsiniz. Evde lale şeklinde nakış örneği arayanların da işine yarayabilir.

Şimdi sizleri evde kolay lale nakış örneği yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakacağım. Benzer çalışmaları yine bu başlık altından sizlere paylaşacağım. Kolay gelsin.

 
 

evde-lale-nakis-ornegi-yapmak

source : http://postila.ru/post/10985573

 

Kırmızı Kalp İşleme Örneği başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 işleme sanatı, el işi dantel örnekleri ve evde işleme kalp motif yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir