SAFARİ NAKIŞ TASARIM ÖRNEĞİ

Safari nakış tasarım örneği olarak size paylaştığım bu resimli örnekten yararlanarak yapacağınız battaniye veya farklı çalışmalarınızda bu örnekleri kullanabileceğinizi düşünüyorum.

Dikiş nakış bölümünde daha birçok örneğini bulacağınız bu çalışmaları buldukça sizlere paylaşıyorum. Örnek olarak bu paylaştığım örnek resimde safariye çıkmış bir ailenin çizgi karakterleri resim edilmiş.

Nakıştan aslan, fil, deve, maymun ve birtakım hayvanları işleyeceğiniz battaniye veya farklı işlerinizde kullanacağınızı düşünüyorum.

Belki işinize yarar diye paylaştım ama, nasıl yapıldığını gösteren bir çalışma veya anlatım paylaşmadım. İlerleyen günlerde nasıl yapıldığını anlatan video veya resimleri de bulunca yine buradan sizlere paylaşacağım.

 
 

Sadece örnek olması amacıyla safari nakış tasarım örnekleri paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Şimdi sizleri nakış işlerinizde kullanacağınız safari ailesi tasarım örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

safari-nakis-tasarim-ornegi

source : https://tr.pinterest.com/pin/41236152814768900/

 

NAKIŞLI BEBEK BATTANİYESİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 nakışlı battaniyeler, evde nakış işi battaniye nasıl yapılır ve nakış işi battaniye örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir