DİKİŞSİZ PANTER DESENLİ KUMAŞTAN KOLAY TOKA YAPMAK

 

 

0

 

Dikişsiz panter desenli kumaştan kolay toka yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan kumaş toka çalışmalarını buldukça sizlere paylaşıyorum. Hem güzel çalışmalar ortaya çıkıyor.

Hem de dikişsiz bir şekilde yapılması da hem pratik hem de kısa sürede toka yapmış oluyorsunuz. Evde dikişsiz panter desenli kumaştan toka yapmak için altta paylaştığım çalışma hem detaylı, hem de kısa sürede yapabilirsiniz.

Bu tür evde kolay yapılan takıları sizde yapabilirsiniz. Kumaş farklı olabilir veya değişik desenli kumaşlarla da dikişsiz takı yapabilirsiniz. Sitemizde bununla ilgimi birçok kez paylaşım yaptığımı hatırlıyorum.

Hatta onlar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri dikişsiz kumaş toka yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

dikissiz-panter-desenli-kumastan-kolay-toka-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız NİŞANLI KIZ SAÇI TAÇ ÖRNEKLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir