DİKİŞSİZ TORBA BERE YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Dikissiz-Torba-Bere-Yapimi

Dikişsiz sökme tekniği ile yapılan torba bere modeli

Bugün sizlere çok şık özellikle genç kızların kullanmayı çok sevdiği bere modellerinden birinin yapımını göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim bu dikişsiz torba bere modeli sizlerinde çok hoşuna gidecektir.

Daha önce sizlere farklı bere modelleri göstermiştim. Hem bayanların kullanabileceği hem de genç kızların kullanabileceği çok şık bere modelleri gösterdim. Bugün göstereceğim torbalı bere modeli ise daha çok genç kızların kullanabileceği tarzda bir model.

Dikişsiz bere yapımı şiş örgüsü ile yapılan bir model. Burada misinalı şiş kullanılarak dikişsiz bir bere elde edilmiş. Bere yapımı için Alize markasının Maxi çeşitli ipi kullanılmış. Bere için kalın bir ip tercih edilerek daha salaş bir görünüm elde edilmiş. Şiş olarak ise 5 numara misinalı şiş kullanılmış.

Bereyi yapmak için 66 ilmek alınarak 40 cm lik bir ölçü ile başlanmış. Daha sonra bu ölçü arttırılmış Berenin öncelikle lastik kısmı yapılmış daha sonra ise model kurulumuna geçilmiş. Model kısmında ise selanik örgü tekniği kullanılmış. Bu şekilde çok şık bir bere modeli elde edilmiş.

Torbalı bere modeli yapımı için aşağıda yer alan videoyu takip edip kısa sürede bernein yapımını öğrenebilirsiniz. Bu şekilde örgü işleri yapıp satanlar için bu bere modeli iyi bir alternatif olacaktır.

Dikişsiz torba bere yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*