DİKME KUMAŞ BROŞ NASIL YAPILIR

1x1.trans

Bu makalemde sizlere dikme kumaş broş nasıl yapılır? diyenler için güzel bir resimli anlatım buldum. Paylaştığım çalışma da aşamalar resimli olarak tarif edilmiş.

Aşamaları sizde kolaylıkla yerine getirebilir ve kumaş broş çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı toka olarak da düşünebilirsiniz. Belkide çalışma toka çalışması ama ben broş olarak düşündüm ve öyle bir başlık attım.

Dikişle kumaş broş yapımı için çalışmada belirtilen adımları uygulayarak sizde kıyafetlerinize uyumlu broşlar yapabilirsiniz. İsterseniz çalışmayı takı olarak da düşünebilir ve yapabilirsiniz.

Kumaştan yapılan çalışmaları sitemizde bolca paylaşmaya çalışıyorum. Hem güzel çalışmalar karşımıza çıkıyor. Hem de yapımı kolay olan bu güzel çalışmalardan yararlanarak sizde elbiselerinizle uyumlu harika takılara sahip olmuş oluyorsunuz. Şimdi sizleri çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


dikme-kumas-bros-nasil-yapilir

source

BONCUKLU KOLYE YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*