DİKME KUMAŞ BROŞ NASIL YAPILIR

 

 

0

 

Bu makalemde sizlere dikme kumaş broş nasıl yapılır? diyenler için güzel bir resimli anlatım buldum. Paylaştığım çalışma da aşamalar resimli olarak tarif edilmiş.

Aşamaları sizde kolaylıkla yerine getirebilir ve kumaş broş çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı toka olarak da düşünebilirsiniz. Belkide çalışma toka çalışması ama ben broş olarak düşündüm ve öyle bir başlık attım.

Dikişle kumaş broş yapımı için çalışmada belirtilen adımları uygulayarak sizde kıyafetlerinize uyumlu broşlar yapabilirsiniz. İsterseniz çalışmayı takı olarak da düşünebilir ve yapabilirsiniz.

Kumaştan yapılan çalışmaları sitemizde bolca paylaşmaya çalışıyorum. Hem güzel çalışmalar karşımıza çıkıyor. Hem de yapımı kolay olan bu güzel çalışmalardan yararlanarak sizde elbiselerinizle uyumlu harika takılara sahip olmuş oluyorsunuz. Şimdi sizleri çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

dikme-kumas-bros-nasil-yapilir

source

 

Daha önce paylaştığımız BONCUKLU KOLYE YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir