Disko Lambası Nasıl Yapılıyor

 

 

1

 

Disko lambası nasıl yapılıyor diyenlere rastladım. Bu yüzden böyle güzel bir içerik hazırlamaya karar verdim. Altta karşılaşacağınız örnek çalışmaların aynısını sizde kolayca yapabilirsiniz. Evde boş zamanınız çoksa bu güzel projeyi sizde yapabilir ve evinizde disko edasıyla eğlenebilirsiniz. Evinize gelen arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz.

Birçoğumuzun evinde boş CD, çizik veya kullanılmayan CD’ler vardır. Bu boş veya kullanılmayan CD/DVD ‘leri kullanarak şık disko lambaları yapabilirsiniz. Farklı çalışmaları önünüze getirmeye devam ediyorum. Bu yazımda paylaşacağım anlatımlı video sayesinde sizde evinizde kolay disko lambası yapımını öğrenebileceksiniz. Eğer disko lambası nasıl yapılıyor? diye merak ediyorsanız, paylaşacağım videoda tüm detaylar ve ayrıntılar verilmektedir.

Evinizde fazlalık boş CD veya DVD ‘leri kullanarak bu güzel çalışmayı yapmalısınız. Disko lambasını yaptıktan sonra ortaya harika bir görüntü çıkıyor. Işıkları kapatıp, yaptığınız disko lambanızı açtığınızda kendinizi bir an için bir diskoda veya bar’da sanabilirsiniz.

 

 

evde-kolay-disko-lambasi-yapimi-basit-disko-topu-yapilisi

evde-kolay-disko-lambasi-yapimi-basit-disko-topu-yapilisi

Kullanmadığınız tüm CD ‘leri bir araya getirin ve aşağıdaki anlatımlı videoyu izleyerek, kendinize harika ve parlayan bir disko ışığı yapın. Videoda parlayan cisim yerine siz CD kullanabilirsiniz.

Bu videodaki gibi yapabildiyseniz, bize gönderin paylaşalım.

Disco-Kugel – disco ball – boule disco

 

 

Daha önce paylaştığımız Kolay Maket Uçak Nasıl Yapılır başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Nuray Gençtürk dedi ki:

    Işıltılı disko lambası yapın, evinizde değişik bir atmosfer yakalayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir