Disko Lambası Nasıl Yapılıyor


Evde disko lambası yapmak

Disko lambası nasıl yapılıyor diyenlere rastladım. Bu yüzden böyle güzel bir içerik hazırlamaya karar verdim. Altta karşılaşacağınız örnek çalışmaların aynısını sizde kolayca yapabilirsiniz.

Evde boş zamanınız çoksa bu güzel projeyi sizde yapabilir ve evinizde disko edasıyla eğlenebilirsiniz. Evinize gelen arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz.

Birçoğumuzun evinde boş CD, çizik veya kullanılmayan CD’ler vardır. Bu boş veya kullanılmayan CD/DVD ‘leri kullanarak şık disko lambaları yapabilirsiniz. Farklı çalışmaları önünüze getirmeye devam ediyorum.

Bu yazımda paylaşacağım anlatımlı video sayesinde sizde evinizde kolay disko lambası yapımını öğrenebileceksiniz. Eğer disko lambası nasıl yapılıyor? diye merak ediyorsanız, paylaşacağım videoda tüm detaylar ve ayrıntılar verilmektedir.

Evinizde fazlalık boş CD veya DVD ‘leri kullanarak bu güzel çalışmayı yapmalısınız. Disko lambasını yaptıktan sonra ortaya harika bir görüntü çıkıyor. Işıkları kapatıp, yaptığınız disko lambanızı açtığınızda kendinizi bir an için bir diskoda veya bar’da sanabilirsiniz.

evde-kolay-disko-lambasi-yapimi-basit-disko-topu-yapilisi
evde-kolay-disko-lambasi-yapimi-basit-disko-topu-yapilisi

Kullanmadığınız tüm CD ‘leri bir araya getirin ve aşağıdaki anlatımlı videoyu izleyerek, kendinize harika ve parlayan bir disko ışığı yapın. Videoda parlayan cisim yerine siz CD kullanabilirsiniz.

Bu videodaki gibi yapabildiyseniz, bize gönderin paylaşalım. Hep merak etmişimdir disko lambası nasıl yapılır? diye… ancak bu kadar kolay yapıldığını öğrendiğimde acaba farklı daha ne güzel süsler yapabileceğimi düşünmeye başladım.

Siz de öğrenip harika süs çalışmaları yapabilirsiniz. Ancka CD parçası kesici olacağı için çocuklarınızın yanında yapmamanızı öneriyoruz.

Disco-Kugel – disco ball – boule disco

kaynak : https://www.pinterest.com/

1 Comment on Disko Lambası Nasıl Yapılıyor

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*