Dokuma Duvar Panoları


dokuma-duvar-panolari5-520x415

Dokuma Duvar Pano Örnekleri

Dokuma duvar panoları örneklerini bu yazımızda sizlere paylaşacağız. Bu tür sanatla ilgileniyorsanız altta paylaştığımız birbirinden güzel dokuma duvar pano örnekleri hoşunuza gidecek. Değişik çalışmalar ve evi gerçekten güzelleştiren sanat eserleridir diyebilirim.


Bu tür çalışmaları biraz pahalıya sattıklarını duydum. Ancak biraz uğraşılsa belki yapılabilir diye düşünüyorum. Üstte yer alan resmin devamı niteliğinde efektli bir çalışma olan bu güzel dokuma tabloların yapılışını bulduğumda yine sizlere paylaşacağım.

Alttaki örneklerde beğendikleriniz olacaktır. En çok sevdiğinizi yorum olarak yazarsanız da seviniriz. Yine bu tür çalışmalar yapan varsa da yorum olarak bize ulaşabilir. Yaptırmak isteyenler de yine yorum olarak istediklerini belirtebilirler. Kolay gelsin.

Basit Kolye Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*