Dokuma Duvar Panoları

 

 

0

 

Dokuma Duvar Pano Örnekleri

Dokuma duvar panoları örneklerini bu yazımızda sizlere paylaşacağız. Bu tür sanatla ilgileniyorsanız altta paylaştığımız birbirinden güzel dokuma duvar pano örnekleri hoşunuza gidecek. Değişik çalışmalar ve evi gerçekten güzelleştiren sanat eserleridir diyebilirim.

Bu tür çalışmaları biraz pahalıya sattıklarını duydum. Ancak biraz uğraşılsa belki yapılabilir diye düşünüyorum. Üstte yer alan resmin devamı niteliğinde efektli bir çalışma olan bu güzel dokuma tabloların yapılışını bulduğumda yine sizlere paylaşacağım.

 

 

Alttaki örneklerde beğendikleriniz olacaktır. En çok sevdiğinizi yorum olarak yazarsanız da seviniriz. Yine bu tür çalışmalar yapan varsa da yorum olarak bize ulaşabilir. Yaptırmak isteyenler de yine yorum olarak istediklerini belirtebilirler. Kolay gelsin.

 

 

Daha önce paylaştığımız Basit Kolye Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir