DOKUMA LİF ÖRNEKLERİ

 

 

0

 

Dokuma lif örnekleri arayanlar için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışması örnek olarak karşınıza çıkacak. Yapımı gösterilen çalışmadan yararlanabilirsiniz. Benzerini daha önce de paylaştığım çalışma da aşama aşama tahtasını, çivisini ve bu güzel icadı nasıl yapıldığını anlatan çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz.

Anlatımlı dokuma tezgahı yapmak için paylaştığım kartondan yapılan çalışmaları da beğenebilirsiniz. Kolay yapılan bu tür dokuma tezgahı çalışmaları ile sizde değişik lifler örebilirsiniz. Evde kolay lif örme işlemleri için sitemizde bu tür çalışmalara bolca ulaşabileceğinizi söylemek isterim.

 

 

Anlatımlı lif çalışmaları sayesinde sizde çok kısa sürede renkli ve desenli lifler ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı lifler yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı lif yapmak için paylaştığım çalışmaları sizde beğeneceksiniz. Hemen bu yazımın altında birçok çalışmanın detaylı anlatımına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

dokuma-lif-ornekleri

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞ EL ÇANTASI ŞABLONLU başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir