DONDURMA ÇUBUĞUNDAN MİNYATÜR OK YAPMAK

 

 

1

 

Dondurma çubuğu veya hobi çubuğunu bu güzel çalışma için kullanabilirsiniz. Öncelikle dondurma çubuğunu veya hobi çubuğunu bir su bardağına koyup az bir şey ısıttığınız da genleşip kolay eğrilebilir olacaktır.

Okun yayı şeklinde eğdikten sonra donmasını beklemeniz yeterli olacaktır. Bu işlemi yapmadan önce dondurma çubuğunun kenarlarını kertik yaparsanız, ipi doladığınızda daha gerçekçi bir okmuş gibi gözükecek.

Bu tür minyatür çalışmaları buldukça paylaşmayı seviyorum. Hem eğlenceli çalışmalar oluyor. Hem de eğlenerek zaman geçirmemize imkan tanıyorlar.

Dondurma çubuğundan minyatür ok yapmak için paylaşacağım resimli anlatımda ki gibi sizde çocuklarınızın eğleneceği güzel bir hobi çalışması yapabilirsiniz. Hobi çubuklarından minyatür ok yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

dondurma-cubugundan-minyatur-ok-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7372.html

 

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI DENİZ DALGASI ÖRNEĞİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. aloevera üyelik dedi ki:

    Paylaşım için teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir