Dondurma Çubuklarından Kaşıklık Yapımı

 

 

0

 

Dondurma Çubuklarından Kaşıklık Yapımı

Dondurma çubuklarından kaşıklık yapılışı ile ilgili hazırladığımız bu yazımızda sizlere çok güzel şık kaşık koymanıza yarayacak silindir şeklinde kutu yapımını paylaşacağız. Daha önce dondurma çubuklarından yapılanlar ile ilgili paylaşımlarda bulunmuştuk.

Dondurma çubuklarından çok şey yapılabilmektedir. Dondurma çubukları ile evinize harika süsler, objeler veya nesneler yapabiliyorsunuz. Bu yazımızda da yine dondurma çubukları kullanarak nasıl kaşıklık yapılacağı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşacağız.

 

 

dondurma-cubuklarindan-kasiklik-yapimi

Bu güzel çalışmayı yaparak, annenize veya sevdiğiniz bir komşunuza hediye edebilirsiniz. Gerçekten yapımı çok kolay ve basit malzemelerden yapılmaktadır. Boş eski bir teneke kutusunun dışına biriktirdiğiniz dondurma çubuklarından şekil verip, daha sonra üzerini boyamanız yetiyor. Daha farklı renkte veya şekillerde yapmak sizin elinizde…

il bar gelateria – the ice cream bar – la barre de crème glacée – Die Eis-Bar – iscremestrengen – a barra de sorvete

 

 

Daha önce paylaştığımız 2015 Örgü Bebek Hırka Modelleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir