Dondurma Çubuklarından Puzzle Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Dondurma Çubuklarından Puzzle Nasıl Yapılır

Yazın bol bol yediğimiz dondurma çubuklarından puzzle yapmaya ne dersiniz? Dondurma çubuklarından neler yapılır? diye birçok değişik çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Arama yerine dondurma çubukları yazdığınızda karşınıza dondurma çubuklarından yapılan çalışmalarla ilgili makaleler çıkacaktır.

Bu yazımızda ise çok kolay bir şekilde çocuklarınıza da öğretebileceğiniz bir çalışma yer alıyor. Böylece kolay puzzle yapılışı sayesinde eğlenceli vakitler geçirebileceksiniz. Hobi çubuklarından puzzle yapmak için bu güzel çalışmayı boş zamanlarınızı değerlendirmek için de yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

dondurma-cubuklarindan-puzzle-yapilisi

dondurma-cubuklarindan-puzzle-yapilisi2

dondurma-cubuklarindan-puzzle-yapilisi3

 

 

dondurma-cubuklarindan-puzzle-yapilisi4

dondurma-cubuklarindan-puzzle-yapilisi5

dondurma-cubuklarindan-puzzle-yapilisi6

dondurma-cubuklarindan-puzzle-yapilisi7

von Eis-Sticks puzzle – from ice cream sticks puzzle – de la crème glacée colle casse-tête – fra ispinde puslespil – de sorvete varas de quebra-cabeça – da gelato bastoni di puzzle

 

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Yılbaşı Ağacı Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir