Dondurma Çubuklarından Puzzle Yapılışı Resimli Anlatım


dondurma-cubuklarindan-puzzle-yapilisi5-737x415

Dondurma Çubuklarından Puzzle Nasıl Yapılır

Yazın bol bol yediğimiz dondurma çubuklarından puzzle yapmaya ne dersiniz? Dondurma çubuklarından neler yapılır? diye birçok değişik çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Arama yerine dondurma çubukları yazdığınızda karşınıza dondurma çubuklarından yapılan çalışmalarla ilgili makaleler çıkacaktır.

Bu yazımızda ise çok kolay bir şekilde çocuklarınıza da öğretebileceğiniz bir çalışma yer alıyor. Böylece kolay puzzle yapılışı sayesinde eğlenceli vakitler geçirebileceksiniz. Hobi çubuklarından puzzle yapmak için bu güzel çalışmayı boş zamanlarınızı değerlendirmek için de yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

dondurma-cubuklarindan-puzzle-yapilisi

dondurma-cubuklarindan-puzzle-yapilisi2

dondurma-cubuklarindan-puzzle-yapilisi3


dondurma-cubuklarindan-puzzle-yapilisi4

dondurma-cubuklarindan-puzzle-yapilisi5

dondurma-cubuklarindan-puzzle-yapilisi6

dondurma-cubuklarindan-puzzle-yapilisi7

von Eis-Sticks puzzle – from ice cream sticks puzzle – de la crème glacée colle casse-tête – fra ispinde puslespil – de sorvete varas de quebra-cabeça – da gelato bastoni di puzzle

Keçeden Yılbaşı Ağacı Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*