Dondurma Çubuklarından Puzzle Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Dondurma Çubuklarından Puzzle Yapılışı

Dondurma çubuklarından yapılmış puzzle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise birkaç farklı şekilde yapılmış puzzle örneği bulunmakta… Sizin için fikir olur diye tekrar paylaşıyoruz. Evde çocuklarınıza hobi çubuklarından puzzle oyuncak yapabilirsiniz. Yada dondurma çubukları biriktiriyorsanız onlardan çok güzel puzzle yapabilirsiniz.

 

 

Evde kolay puzzle oyuncak yapmak için bu güzel fikri kendinize göre de geliştirebilirsiniz. Değişik puzzle yapabilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Evde kolay yapılan puzzle örneklerine hemen bu yazımın altından da ulaşabileceğinizi söylemek isterim. Kolay gelsin.

Eis-Bar aus dem Puzzle – ice cream bar from the puzzle – barre de crème glacée du puzzle – is bar fra puslespillet – bar sorvete do quebra-cabeça – bar gelateria dal puzzle

 

 

Daha önce paylaştığımız Gözlük Kutusundan Makyaj Kutusu Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir