Dondurma Çubuklarından Puzzle Yapımı Resimli Anlatım


dondurma-cubuklarindan-puzzle-yapimi-450x415

Dondurma Çubuklarından Puzzle Yapılışı

Dondurma çubuklarından yapılmış puzzle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise birkaç farklı şekilde yapılmış puzzle örneği bulunmakta… Sizin için fikir olur diye tekrar paylaşıyoruz. Evde çocuklarınıza hobi çubuklarından puzzle oyuncak yapabilirsiniz. Yada dondurma çubukları biriktiriyorsanız onlardan çok güzel puzzle yapabilirsiniz.


Evde kolay puzzle oyuncak yapmak için bu güzel fikri kendinize göre de geliştirebilirsiniz. Değişik puzzle yapabilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Evde kolay yapılan puzzle örneklerine hemen bu yazımın altından da ulaşabileceğinizi söylemek isterim. Kolay gelsin.

Eis-Bar aus dem Puzzle – ice cream bar from the puzzle – barre de crème glacée du puzzle – is bar fra puslespillet – bar sorvete do quebra-cabeça – bar gelateria dal puzzle

Gözlük Kutusundan Makyaj Kutusu Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*