Dondurma Çubuklarından Resim Yapımı – Resimli Anlatım

dondurma-cubuklarindan-resim-yapimi4-737x415

Dondurma Çubuklarından Resim Yapımı – Resimli Anlatım

Biraz renkli fon kağıdı, birkaç dondurma çubuğu ve birazda hayal gücü… işte hepsi bu. çocuklarınıza yeni ve değişik boyutlu resimler yapabilmesini öğretebilirsiniz. Nasıl mı? işte paylaştığım örnek resimlerde olduğu gibi… öncelikle bir kağıdın üzerine yapılacak resmin malzemelerini yani ağaç, ev, insan elbiselerini renkli el işi kağıdından kesip daha sonra bunları dondurma çubuklarına monte etmek… hiç zor bir yanı yok… evinizde bu güzel çalışmayı çocuklarınızla yapın.

Bir sonraki yapmada çocuklarınız size gerek duymadan kendiliğinden yapacaklar. Aynı zamanda okuldan istenen performans ödevi için de uygun bir taslak olan bu çalışmayı mutlaka çocuklarınıza danışmalısınız. Dondurma çubuklarından resim yapımı ile ilgili paylaştığım örnek resimlere bakarak sizde benzer bir çalışma sergileyebilirsiniz. Dondurma çubuklarından yapılan çalışmaları sıkça sitemizde paylaştım. Kolay gelsin.

source : http://thegoldjellybean.com/2013/10/creative-kids-storytelling.html

rod hobby image – hobby image tige – Bildstange Hobby

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*