Dondurma Çubuklarından Süs Yapımı

 

 

 

evde-dondurma-cubuklarindan-sus-yapimi2-440x415

 

 

Bir önceki yazımızda dondurma çubuklarından yapılan maket ev, süs eşyaları, objelerden bahsetmiş ve resimlerini paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere dondurma çubuklarını nasıl değerlendireceğinizi ve harika süsler yapabileceğinizi göstereceğiz. Dondurma çubuklarından süs yapımı ile ilgili paylaşımlarıma devam ediyorum. Bu yazımda yine sizlere dondurma çubuklarından süs yapılışı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım.

Hobi çubuklarından yapılan çalışmaları gördüğünüzde çok beğeneceksiniz. Hobi çubuklarından yapılan diğer çalışmaları sitemizdeki maket ve hobi kategorilerinden ulaşabilirsiniz. Sizlerinde hobi çubuklarından yapılan çalışmalarınız varsa bize gönderin yayınlayalım. Malzeme olarak biriktirdiğiniz dondurma çubukları ve bir adet yapıştırıcı yeterli olacaktır. Birde yapacağınız süsün içine yapma çiçek hazırlamanız yeterlidir.

 

 

Resimde gördüğünüz gibi dondurma çubuklarını birleştirerek, çok güzel sepet veya süs çiçeği saksısı yapabilirsiniz. Dilerseniz farklı şekillerde verebilirsiniz. Dondurma çubukları ile evinize küçük ve minik harika süsler yapabileceğinizi unutmayın.

crème glacée bar décorations – ice cream bar decorations – Eis-Bar Schmuck

Etiketler : dondurma çubuklarından ne yapılır, boğaz çubuğu ile neler yapılır, dondurma cubugundan neler yapilir vidio, dondurma çubuğundan susler yapımı, dondurma çubuklarından süs nasıl yapılır,
SEN KAÇ YILDIZ VERİRDİN ACABA? MERAK EDİYORUZ?
[TOPLAM: 8 ORTALAMA: 2.6]

3 Comments on Dondurma Çubuklarından Süs Yapımı

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*