Döngülü Kenar Örneği Videolu Resimli

 

 

0

 

Döngülü Kenar Örneği Videolu Resimli

Bu yazımızda sizlere battaniyelerin veya birçok el işinin kenarlarına kolay ve pratik bir şekilde örebileceğiniz çok güzel döngülü kenar örneği örülüşünü hazırladık. Resim ve videoları takip ederek, sizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım döngülü kenar örneğinin örnek resimleri ve anlatımlı videosu aşağıdadır. Bu çalışmayı kolayca öğrenebilir ve sizde evinizde keyifle yapabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar da yine bu güzel çalışmayı yaparak, evlerine ek kazanç sağlayabilirler.

Bu tür güzel çalışmaları sitemizde çokça bulabilirsiniz. Kendin yap ve örgü işleri kategorilerinde birbirinden güzel örgü örneklerine ulaşabilirsiniz. Yine yapımını anlatan anlatımlı video ve resimlerde ilgili kategorilerde sizleri beklemektedir.

Döngülü renkli ipler kullanılarak örülen örgünün resim ve videoları :

dongulu-kenar-orgusu-ornegi

dongulu-kenar-orgusu-ornegi2

 

 

dongulu-kenar-orgusu-ornegi3

dongulu-kenar-orgusu-ornegi4

dongulu-kenar-orgusu-ornegi5

Webmuster – motif de tissage – weave pattern

 

Daha önce paylaştığımız Bahçeye Döşenen Parke Taşlarının Evde Yapılışı Resimli başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir