DÜĞÜMLÜ KORDON BİLEZİK YAPMAK

1x1.trans

Düğümlü kordon bilezik yapmak için paylaştığım kendin yap çalışmasında anlatımlı çalışmadan yararlanabilirsiniz. Kolay yapılan çalışma sayesinde sizde kısa sürede harika bileklik veya bilezik çalışmaları yapabilirsiniz. Anlatımlı bilezik çalışması olarak paylaştığım diğer güzel çalışmalardan da yararlanmalısınız.

Onları da incelemelisiniz. Çok güzel takı çalışmaları sayesinde kıyafetlerinize uyumlu harika bileklik veya bileziklere sahip olacaksınız. Bu tür evde kolay yapılan çalışmalar sayesinde hem para da kazanabilirsiniz.

Para kazanabileceğiniz harika takı çalışmaları sayesinde hediye olarak da sevdiklerinize takdim edebileceğiniz güzel takı çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay yapılan takı ve bileklik çalışmalarını buldukça paylaşıyorum.


Çünkü bende çok seviyorum. Kolay anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde pratik bir şekilde kendi malzemelerinizi temin ederek kısa sürede harika bilezikler ve kolyeler yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel anlatımlı bileklik ve bilezik çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

dugumlu-kordon-bilezik-yapmak

KAĞITTAN DENİZ YILDIZI SÜS YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*