DÜĞÜMLÜ KORDON BİLEZİK YAPMAK

 

 

0

 

Düğümlü kordon bilezik yapmak için paylaştığım kendin yap çalışmasında anlatımlı çalışmadan yararlanabilirsiniz. Kolay yapılan çalışma sayesinde sizde kısa sürede harika bileklik veya bilezik çalışmaları yapabilirsiniz. Anlatımlı bilezik çalışması olarak paylaştığım diğer güzel çalışmalardan da yararlanmalısınız.

Onları da incelemelisiniz. Çok güzel takı çalışmaları sayesinde kıyafetlerinize uyumlu harika bileklik veya bileziklere sahip olacaksınız. Bu tür evde kolay yapılan çalışmalar sayesinde hem para da kazanabilirsiniz.

Para kazanabileceğiniz harika takı çalışmaları sayesinde hediye olarak da sevdiklerinize takdim edebileceğiniz güzel takı çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay yapılan takı ve bileklik çalışmalarını buldukça paylaşıyorum.

 

 

Çünkü bende çok seviyorum. Kolay anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde pratik bir şekilde kendi malzemelerinizi temin ederek kısa sürede harika bilezikler ve kolyeler yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel anlatımlı bileklik ve bilezik çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

dugumlu-kordon-bilezik-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız KAĞITTAN DENİZ YILDIZI SÜS YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir