DÜĞÜN ÇİÇEKLİ TAÇ YAPMAK

 

 

0

 

Düğün çiçekli taç yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı yapabileceğinizi düşünüyorum. Evde kolay yapılan düğün için taç yapımı veya çiçekli taç yapmak için diğer çalışmaları da incelemenizi öneririm.

Kolay çiçekli taç yapmak için altta paylaştığım resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği adım adım verilmiş. Anlatımlı çiçek taç yapmak için malzemeleri kendinize göre değiştirebilir ve farklı taç modelleri yapabilirsiniz.

Bu tür süslü taç modelleri yapmak için benzer çalışmaları hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Düğün çiçekli taç yapmak için paylaştığım anlatımları buldukça tekrar sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri düğün çiçekli taç yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

dugun-cicekli-tac-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız En çok tercih edilen el işleri iğne oyaları başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir