Dut İple Yeni Tığ İşi Bebek Battaniyesi Yapılışı

 

 

0

 

Evde Dut İple Yeni Tığ İşi Bebek Battaniyesi Yapılışı

Tığ işi örneklerini paylaşmaya devam ediyoruz. Sıradaki paylaşımımız dut iple tığ işi bebek battaniyesinin nasıl yapıldığını göstermek… Anlatımlı çalışmaları izledikten sonra sizde evinizde dut iple tığ işi bebek battaniyeleri yapabileceksiniz.

Aslında izledikten sonra yapılışını kavrayıp, kolayca yapmanız mümkün. Dut iple yapılan diğer çalışmaları ise sitemizde ki kategorilerden ulaşabilirsiniz. Evde dut iple yeni tığ işi bebek battaniyesi yapılışını anlatan videolardan yararlanarak sizde bebek battaniyesi yapılışını kolayca öğrenebilirsiniz.

Sizlere hemen hemen her gün yeni tığ işi çalışmalarını da paylaşmaktayım. Yeni tığ işi çalışmaları sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde bulabilirsiniz. Dut iple yeni tığ işi bebek battaniye yapımını anlatan videoları mutlaka izleyin. Bu sayede sizde evinizde bu güzel çalışmayı kolayca yapabilirsiniz.

dut-iple-tig-isi-bebek-battaniyesi-ornegi

dut-iple-tig-isi-bebek-battaniyesi-ornegi

Birçok farklı renkte ve desende yapabileceğiniz dut iple yapılan tığ işi bebek battaniyelerinin resimlerini de yine video içerisinde bulabilirsiniz.

 

 

Dut iple tığ işi yapılan bebek battaniyesi ve diğer örnekler :

https://www.youtube.com/watch?v=wfRcY5Cc1lk

 

dut-iple-tig-isi-bebek-battaniyesidut-iple-tig-isi-bebek-battaniyesi-ornegi

baby blanket – couverture de bébé – Babydecken

 

 

Daha önce paylaştığımız Sivrisineklerden Kurtulmanın En Kolay Yolu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir