DUVARA DEKORATİF GEOMETRİK NAKIŞ TABLO YAPMAK

1x1.trans

Duvara dekoratif geometrik nakış tablo yapmak için paylaştığım çalışmayı beğenebilirsiniz. Nakış işi tablo yapmak isteyenler için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Duvara dekoratif tablo yapmak için çalışmayı inceledikten sonra aynısını yapabilirsiniz. Dikiş nakış işleriyle uğraşanların daha çok ilgisini çekecek bu güzel çalışmayı ancak onlar kolay yapabilirler.

İlk kez yapacaksanız dikiş nakış işleriyle biraz haşır neşir olmanız gerektiğini söylemek gerek. Anlatımlı çalışma olsa da benzerini de yapabilirsiniz.

Örgü kısmını yaptırıp, çerçeve kısmını siz de yapabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Duvara dekoratif geometrik nakış tablo yapmak için çalışma ise şöyle ;


duvara-dekoratif-geometrik-nakis-tablo-yapmak

source

GEOMETRİK ORİGAMİ LAMBA YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*