Duvara Dekoratif Sarkaç Süs Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay sarkaç süs yapmak için harika çalışmalara rastlıyorum. Bu yazımda da sizlere rastladığım çok güzel bir çalışmayı paylaştım. Evde duvara dekoratif sarkaç süs yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ne yapılması gereken tek tek gösterilmiş.

Malzemeleri bir araya getirdikten sonra evde kolay sarkaç süs yapmak için resimli anlatımdaki adımları uygulayabilirsiniz. Sarkaç süs yapmak için öncelikle bir halka kullanabilirsiniz. Resimli anlatımdaki duvara dekoratif sarkaç süs yapımını kolaylıkla yapabileceğinizi düşünüyorum.

Sarkaç süs çalışmaları için sitemizdeki kendin yap bölümüne göz atabilirsiniz. Bu yazımın da sonunda karşınıza çeşitli sarkaç süs çalışmaları çıkacaktır. Evde dekoratif sarkaç süs yapmak için oldukça fazla çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımda paylaştığım çalışma da oldukça eğlenceli ve güzel olduğunu söyleyebilirim. Yapmak isteyenler için dekoratif sarkaç süs çalışmasının resimli anlatımı ise şöyle ;

 

 

duvara-dekoratif-sarkac-sus-yapmak

Evde sarkaç süs yapmak için daha önce de çeşitli paylaşımlarım olmuştu. Bu yazımda paylaştığım çalışmaya benzer çalışmaları bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak olan benzer yazılar bölümünden ulaşabilirsiniz. Sarkaç süsler yaparak satabilir ve para kazanabilirsiniz. Turistik yerlerde bu tür çalışmaların satıldığını görebilirsiniz.

Sizde bu tür çalışmalar yaparak para kazanabilirsiniz. Değişik sarkaç süs modeli yapabilir ve kendinize göre farklı sarkaç süsler yapabilirsiniz. Bu çalışma da size fikir oluşturabilir. Evde kolay sarkaç süs yapmak mümkün, sadece malzemeleri bir araya getirin ve sarkaç süs çalışmasını başlatın. Kolay gelsin.

source : http://www.alittlecraftinyourday.com/2015/01/22/14-tumblr-inspired-diy-crafts/

 

Daha önce paylaştığımız Yumurta Kutusundan Kapı Süsü Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir