DUVARA TAHTADAN DESENLİ SÜS PANO YAPMAK

1x1.trans

Duvara tahtadan desenli süs pano yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evde zorlanmadan yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan tablo çalışmalarına ek olarak daha önce de benzer pano çalışmalarının yapımını anlatan çalışmalar paylaşmıştım.

Kolay yapılan bu tür çalışmalar ile evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde dekoratif tablo yapmak için paylaştığım çalışmada kumaş veya desenli kağıt kullanabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde desenli süs pano yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Adım adım nasıl yapıldıkları gösterilmiş.

Kolay bir şekilde sizde desenli kumaştan duvara pano süs yapabilir ve evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz. Bu tür süs çalışmalarını farklı şekilde yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.


Komşularınıza veya sevdiklerinize hediye olarak da düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

duvara-tahtadan-desenli-sus-pano-yapmak

source

SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*