DUVARA TAHTADAN DESENLİ SÜS PANO YAPMAK

 

 

0

 

Duvara tahtadan desenli süs pano yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evde zorlanmadan yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan tablo çalışmalarına ek olarak daha önce de benzer pano çalışmalarının yapımını anlatan çalışmalar paylaşmıştım.

Kolay yapılan bu tür çalışmalar ile evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde dekoratif tablo yapmak için paylaştığım çalışmada kumaş veya desenli kağıt kullanabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde desenli süs pano yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Adım adım nasıl yapıldıkları gösterilmiş.

Kolay bir şekilde sizde desenli kumaştan duvara pano süs yapabilir ve evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz. Bu tür süs çalışmalarını farklı şekilde yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Komşularınıza veya sevdiklerinize hediye olarak da düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

duvara-tahtadan-desenli-sus-pano-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir