Düz Haroşa Örgü Lif Modeli

 

 

0

 

Düz Haroşa Örgü Lif Modeli yapmak isteyenler için derlediğim makalemi inceleyin. Altta yer alan çalışmayı çok seveceksiniz. Anlatımlı düz örgü ve haroşa paylaşımını yapmak istedik. Yine ek olarak derlediğimiz resimlere bakabilir ve sizde haroşa örgü modelinden kendinize uyarlayabilir ve örnek çıkarabilirsiniz.

Birbirinden güzel lif modelleri ile çeyiz eksiklerini giderebilir veya hediye vermeyi düşündüğünüz kişilere yaptığınız liflerden verebilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım örnek düz haroşa örgü lif modeli ile ilgili yazımın sonlarına doğru sizlere anlatımlı videolarda paylaştım.

Umarım beğenirsiniz. Haroşa örgü lif modellerine sitemizdeki lif modelleri kategorisinden benzer çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Farklı lif modellerini sürekli olarak sizlere bu başlık altından paylaşmaya çalışıyorum. Yine bu yazımın sonunda benzer çalışmalar karşınıza gelecek.

Dilerseniz o çalışmalardan da değişik örgü lif modellerine ulaşabilirsiniz. Sizde evinizde örgü lif modelleri yapıyorsanız ve farklı olduklarını düşünüyorsanız? bize gönderin isminiz ile sitemizde yayınlayalım. Kolay gelsin.

duz-harosa-orgu-lif-modeli-yapilisi

duz-harosa-orgu-lif-modeli-yapilisi2

 

 

duz-harosa-orgu-lif-modeli-yapilisi3

duz-harosa-orgu-lif-modeli-yapilisi4

duz-harosa-orgu-lif-modeli-yapilisi5

 

 

knitted fiber – fibre tricotée – gestrickte Faser

 

Daha önce paylaştığımız Turkuaz Lif Modeli başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir