EĞLENCELİ ÖRGÜ YENİ DOĞAN BEBEK KIYAFETLERİ

 

 

0

 

Yeni doğmuş bebekleri daha da şirin göstermek için onlara eğlenceli kıyafetler ördürebilir veya örebiliriz. Zaten yaradanın güzel dokunuşları ile dünyaya gelen yeni doğmuş bebekler güzel olur. Ancak onları görmeye gelen misafirlere daha şık ve şirin göstermek de elimizde.

Altta birbirinden güzel yeni doğan örgü bebek kostümlerini derlemeye çalıştık. Gerçekten hepsi şaheser. Çok güzel motifleri ve şekilleri var. Bebeğinizi sıcacık tutacak ve bir yandan da gelenleri şaşırtacak şirinlikte kostümler olduklarını söyleyebilirim.

Örgüden yeni doğan bebek kostümleri yapıp satarak para kazanabilirsiniz. Bu şekilde para kazanan ev hanımlarının olduğunu biliyorum. Sizlerde fikir amaçlı bu güzel örnek resimlerden yararlanabilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek, kendinize veya yeni doğan bebeği olanlara hediye amaçlı da yapabilirsiniz.

 

 

Yeni doğan bebek kıyafetleri

Yeni doğan bebekler için hazırlanmış ayıcıklı kıyafetler, çiçekli tulumlar, arı şeklinde elbiseleri çok seveceksiniz. Hepsi de çok güzel ve tam tamına 27 tane örnek yer alıyor. İnceleyin ve sevdiklerinizi paylaşın.

Her biri şaheser olan örgü bebek kıyafetlerinin yapılışına ilişkin henüz anlatımlara ulaşamadım. Öğrenip sizlere detaylı bir şekilde konu olarak hazırlayacağım. Bizi takip etmeyi unutmayın. Birbirinden güzel bebek ürünleri ile yine tekrar buluşacağız. İyi günler hanımlar.

kaynak : https://www.etsy.com/shop/CROCHETandKNITworld

 

Daha önce paylaştığımız ÇOK GÜZEL ÇEYİZLİK SECCADE TAKIMLARI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir