EJDERHA OYUNCAK EL KUKLASI YAPMAK

1x1.trans

Ejderha oyuncak el kuklası yapmak isteyenler için paylaştığım bu örnekteki gibi sizde çok güzel oyuncak el kuklaları yapabilirsiniz. Daha önce de kolay el kuklası yapmak için çeşitli çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Kolayca sizde çocuklarınızı eğlendirmek ve onlarla oyunlar oynamak için el kuklaları yapabilirsiniz.

El kuklası yapmak için paylaştığım çalışmaları kısa sürede yapabilir ve eğlenebilirsiniz. Kumaştan veya örgü el kuklası yaparak çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Bazen evde oyuncak yapmak hem daha sağlıklı olur. Hem de çocuklarınıza kendinizin yaptığı bir oyuncakla oynamalarını sağlamanın verdiği haz başkadır.

Bu yüzden sürekli sitemizde oyuncak yapmak ve kolay oyuncak yapmak için birçok çalışmanın detaylı anlatımını ve videolu anlatımını bulup paylaşıyorum. Ejderha oyuncak yapmak veya dinozor el kuklası yapmak için bu altta paylaştığım örnekteki gibi sizde çok güzel örgüden el kuklası çalışmaları yapabilirsiniz.


Oyuncak kategorisinde ve kendin yap bölümünde birçok güzel el kuklası çalışmalarına da ulaşabilirsiniz. Hemen bu yazımın altında da istediğinize uygun el kuklası örnekleri karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmalısınız. Kolay gelsin.

source

ejderha-oyuncak-el-kuklasi-yapmak-1

BATTANİYE KENARI İLMEK ÖRNEKLERİ başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*