EL İŞİ KAĞIDINDAN ÇİLEK HEDİYE KUTUSU YAPMAK

1x1.trans

El işi kağıdından çilek hediye kutusu yapmak isteyenler olabilir. Daha önce bu tür çalışmaların nasıl yapıldığını gösteren anlatımlar paylaşmıştım.

Hatta hediye paketi şablonları da paylaştığımı hatırlıyorum. O çalışmalar sanırım bu yazımı yayınladıktan sonra hemen altta çıkacak. Onlara da göz atmanızı tavsiye edeceğim.

Çünkü hepsi birbirinden güzel çalışmalar ve eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacaklar. Kartondan hediye paketi yapmak isteyenler bazen meyve şeklinde hediye paketleri yapmak da isteyebilirler.

İşte bu çalışma çilek şeklinde hediye paketi yapmak isteyenler için ideal olduğunu düşünüyorum. Anlatımlı olması sayesinde aşamaları uygulayarak sizde bu güzel çalışmanın aynısını yapabilirsiniz.

Şablon olarak paylaşılmamış. Yapılmış ve tamamlanmış hali gözüküyor. Sizde aynı çalışmayı kısa sürede zorlanmadan yapabilirsiniz. Şimdi sizleri çilek hediye paketi yapmak için anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


el-isi-kagidindan-cilek-hediye-kutusu-yapmak

source

DESENLİ DERİ KUMAŞTAN HEDİYE ÇANTA YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*