EL İŞİ KAĞIDINDAN ÇİLEK HEDİYE KUTUSU YAPMAK

 

 

0

 

El işi kağıdından çilek hediye kutusu yapmak isteyenler olabilir. Daha önce bu tür çalışmaların nasıl yapıldığını gösteren anlatımlar paylaşmıştım.

Hatta hediye paketi şablonları da paylaştığımı hatırlıyorum. O çalışmalar sanırım bu yazımı yayınladıktan sonra hemen altta çıkacak. Onlara da göz atmanızı tavsiye edeceğim.

Çünkü hepsi birbirinden güzel çalışmalar ve eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacaklar. Kartondan hediye paketi yapmak isteyenler bazen meyve şeklinde hediye paketleri yapmak da isteyebilirler.

İşte bu çalışma çilek şeklinde hediye paketi yapmak isteyenler için ideal olduğunu düşünüyorum. Anlatımlı olması sayesinde aşamaları uygulayarak sizde bu güzel çalışmanın aynısını yapabilirsiniz.

Şablon olarak paylaşılmamış. Yapılmış ve tamamlanmış hali gözüküyor. Sizde aynı çalışmayı kısa sürede zorlanmadan yapabilirsiniz. Şimdi sizleri çilek hediye paketi yapmak için anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

el-isi-kagidindan-cilek-hediye-kutusu-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız DESENLİ DERİ KUMAŞTAN HEDİYE ÇANTA YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir