El İşi Kağıdından Kitap Ayracı Yapmak

 

 

2

 

El İşi Kağıdından Kitap Ayracı Yapmak

Kitap okumayı seven birisi olarak bu tür eğlenceli kitap ayraç yapılışı ile ilgili çalışmalara bayılıyorum. Sizde kitap okumayı seviyorsanız ve kaldığınız yeri işaretlemek için bu tür sevimli ayraçlara ihtiyacınız varsa bu yazımda paylaşacağım çalışmayı mutlaka yapmalısınız. Öncelikle malzemelerimizi sayalım ;

  • renkli el işi kağıdı.
  • oynayan gözler. (kırtasiyelerde satılır)
  • yapıştırıcı.
  • makas.

Resimli anlatımda size el işi kağıdından kitap ayracı yapmak isteyenler için detaylı anlatım mevcut. Fakat ben yinede anlatmak isterim. Öncelikle renkli el işi kağıdından hangi renkte sevimli kitap ayracı yapacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Daha sonra resimli adımda gösterildiği gibi sevimli canavarımızı ortaya çıkartmamız lazım. Gözlerini de yapıştırdıktan sonra ortaya çok sevimli bir kitap ayracı çalışması çıkmaktadır. Okuduğunuz kitaplarda kaldığınız yerleri işaretlemede kullanacağınız bu sevimli canavar ayraçları daha fazla yaparak sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Bununla birlikte evden para kazanmak isteyen bayanlar bu çalışmadan farklı şekillerde yaparak, turistik yerlerde veya açık pazarlarda çok kolay bir şekilde satabilirler. Böylece evine ek kazanç sağlamış olurlar.

 

 

Şimdi sizleri renkli el işi kağıdından canavar kitap ayraç yapılışı çalışması ile baş başa bırakıyorum.

el-isi-kagidindan-kitap-ayraci-yapmak

Yaptığınız kitap ayraç çalışmasını daha değişik şekillerde de yapabilirsiniz. Böylece kitap okuyan çocuklarınıza da kitap okumayı bu sayede sevdirebilirsiniz. Sevimli canavar kitap ayraç çalışmalarını farklı renkte yapmayı unutmayın. Böylece çocuklarınıza kitap okumayı sevdiren birçok renkte kitap ayraçlarınız olmuş olur.

source : http://www.dumpaday.com/genius-ideas-2/craft-ideas-week-52-pics/

 

 

Daha önce paylaştığımız Boş Deterjan Kutularından Duvara Süs Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. melis dedi ki:

    hoşuma gitti site ellerinize sağlık :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir