2015 Örgü Tığ İşi Mutfak Takımı Videolu ve Resimli

2015 Örgü Tığ İşi Mutfak Takımı Videolu ve Resimli

Tığ işi örgü ile mutfakta kullandığımız birçok araç gereç için el bezleri, nihale, çilek şeklinde örme tutacak takımları, bardak altlıkları gibi daha birçok model yapılabilir. Bu yazımızda sizlere 2015 senesine ait en son yapılan örnekler ile örme modellerini paylaşacağız.

2015 örgü tığ işi mutfak takımı örneklerini ve anlatımlı videosunu paylaştığım yazımdaki modellere bayılacaksınız. Diğer tığ işi çalışmalara sitemizde yer alan tığ işi kategorisinden ulaşabilirsiniz. Sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız, bize gönderin yayınlayalım. Sitemizin altında yer alan gönder yayınlayalım sekmesinden bize çalışmalarınızı gönderebilirsiniz.

Örme mutfak takımının nihalesini genelde şişe kapaklarının üzerini ördükten sonra birbirine dikerek yapmaktadırlar. Bunun yanında 2015 dikdörtgen lif modelleri arayanlarda yine bu yazımızdan faydalanabilirler.

Altta sizin için paylaştığımız resimleri usta tığcılar bir bakışta hemen modellerini çıkarabilirler.

2015-orgu-tig-isi-mutfak-takimi 2015-orgu-tig-isi-mutfak-takimi2 2015-orgu-tig-isi-mutfak-takimi3 2015-orgu-tig-isi-mutfak-takimi4 2015-orgu-tig-isi-mutfak-takimi5 2015-orgu-tig-isi-mutfak-takimi6 2015-orgu-tig-isi-mutfak-takimi7 2015-orgu-tig-isi-mutfak-takimi8

 
 

2015-orgu-tig-isi-mutfak-takimi9 2015-orgu-tig-isi-mutfak-takimi10 2015-orgu-tig-isi-mutfak-takimi11

Küche mesh – cuisine maille – kitchen mesh

 

Kulaklı Bere Yapılışı ve Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eared hat, eared Hut ve kulaklı bere modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir