2016 Yemeni Yazma Kenarı

2016 Yemeni Yazma Kenarı

En güzel ve en yeni yemeni yazma kenarı modellerini bu başlıkta paylaşacağım. Yemeni yazma kenarı modellerini görünce beğeneceğiniz modelleri de göreceksiniz. 2016 yemeni yazmaları gerçekten çok güzeller. Birbirinden güzel yemeni yazma kenarı örneklerini paylaşacağım bu yazımdaki birçok modeli çok beğeneceksiniz. Bizim yazma kenarı modellerimize çok benziyorlar. Hatta tıpatıp aynıları diyebiliriz. 2016 yemeni yazma kenarı modelleri olarak bu başlıkta size tam tamına 20 adet yemeni yazma kenarı paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz. Farklı çalışmaları ve yazma kenarı örneklerini sitemizde bulabilirsiniz. Bu yazıda paylaşacağım 2016 yemeni yazma kenarı örnekleri ise şöyle ;

 
   

Evde Artık Kumaştan Gül Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. atık kumaştan gül yapımı, evde kumaştan çiçek yapımı ve fabric roses hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir