Birbirinden Güzel Tığ İşi Motif Örnekleri – Şablonlu

Birbirinden Güzel Tığ İşi Motif Örnekleri – Şablonlu

Bu yazımda sizlere tığ işi çalışmalarınızda kullanacağınız birbirinden güzel tığ işi motif örneklerini şablonları ile birlikte paylaşacağım. Bu güzel çalışmaları tığ işi ile uğraşanlar keyifle kullanabilirler. Yapılışını şablonlu bir şekilde anlatan örnekleri görünce çok beğeneceksiniz.

 
 

Tığ işi çalışmaları sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde paylaşmaya devam ediyorum. Farklı çalışmaları ilgili kategoride bulabilirsiniz. Yine bu yazımın sonlarında karşınıza tığ işi farklı çalışmalar belirecek, dilerseniz o çalışmalara da göz atabilirsiniz. Birbirinden güzel tığ işi motifleri istediğiniz çalışmada kullanabilirsiniz. Yapılışını gösteren şablonlar yardımı ile çalışmalarınızı kolayca tamamlayabileceksiniz.

source : http://www.xn--1000-j4d3a3car1a.xn--p1ai/index/krjuchkom_kajma/0-12

modèles au crochet – crochet patterns – Häkelanleitungen

 

Evde Tığ İşi Motifli Bluz Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. crochet blouse, Häkelanleitungen ve Häkeln Bluse hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir