Dantel Ekmek Sepeti Nasıl Yapılır?

Dantel Ekmek Sepeti Nasıl Yapılır?

El işlerinin her zaman başında gelen dantel ile birçok el işi yapılabilmektedir. El emeği göz nuru dantel işleri ile çeşitli aksesuarlar, motifli dekor ürünleri dahi yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere dantelli ekmek sepeti modellerini paylaşacağız. Evinizde bulunan ekmek sepetleri için harika danteller yapabilirsiniz. Aşağıda sizlere dantel ekmek sepetleri paylaşacağız.

Altta paylaştığım örnek dantel çalışmalarını gördüğünüzde bayılacaksınız. Siz de bu tür çalışmalar yapıyorsanız mutlaka alttaki örneklere göz atmalısınız. Dantel ekmek sepeti yapılışı ile ilgili anlatımlı bir yazıyı sitemizde paylaşmıştım. Bu yazımın sonunda karşınıza benzer yazılar bölümünde çıkabilir veya kendin yap bölümüne göz atarak dantelden ekmek sepeti yapılışını anlatan çalışmaya ulaşabilirsiniz.

Anlatımlı resimleri ve videosunu bulacağınız dantel ekmek sepeti veya dantelden sepet yapılışı çalışmalarının yapılışını öğrenerek sizde evinizde bu çalışmaları yapıp ek kazanç elde edebilirsiniz. Turistik yerlerde kolaylıkla satabileceğiniz bu çalışmalar hem süs hem de kullanışlı ekmek sepetleri olarak da kullanabilirsiniz.

dantelli-ekmek-sepeti

dantelli-ekmek-sepeti2

dantelli-ekmek-sepeti3

dantelli-ekmek-sepeti4

 
 

dantelli-ekmek-sepeti5

dantelli-ekmek-sepeti6

dantelli-ekmek-sepeti7

dantelli-ekmek-sepeti8

dantelli-ekmek-sepeti9

dantelli-ekmek-sepeti10

Son karedeki kırmızı ekmek sepeti harika gözüküyor dimi… sizde bu güzel çalışmalardan yapabilir hatta satarak eviniz için çok güzel ek gelirler elde edebilirsiniz. Kolay gelsin.

dentelle corbeille à pain – lacy bread basket – Spitzen-Brotkorb

 

Plastik Kaşıklardan Çiçek Yapılışı Resimli Videolu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. plastik kaşıkla çiçek nasıl yapılır, plastik kaşıklardan çiçek yapılışı ve plastik kaşıklardan çiçek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir