Döngülü Kenar Örneği Videolu Resimli

Döngülü Kenar Örneği Videolu Resimli

Bu yazımızda sizlere battaniyelerin veya birçok el işinin kenarlarına kolay ve pratik bir şekilde örebileceğiniz çok güzel döngülü kenar örneği örülüşünü hazırladık. Resim ve videoları takip ederek, sizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım döngülü kenar örneğinin örnek resimleri ve anlatımlı videosu aşağıdadır. Bu çalışmayı kolayca öğrenebilir ve sizde evinizde keyifle yapabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar da yine bu güzel çalışmayı yaparak, evlerine ek kazanç sağlayabilirler.

Bu tür güzel çalışmaları sitemizde çokça bulabilirsiniz. Kendin yap ve örgü işleri kategorilerinde birbirinden güzel örgü örneklerine ulaşabilirsiniz. Yine yapımını anlatan anlatımlı video ve resimlerde ilgili kategorilerde sizleri beklemektedir.

Döngülü renkli ipler kullanılarak örülen örgünün resim ve videoları :

dongulu-kenar-orgusu-ornegi

dongulu-kenar-orgusu-ornegi2

 
 

dongulu-kenar-orgusu-ornegi3

dongulu-kenar-orgusu-ornegi4

dongulu-kenar-orgusu-ornegi5

Webmuster – motif de tissage – weave pattern

 

Bahçeye Döşenen Parke Taşlarının Evde Yapılışı Resimli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bahçe yolu parke taşı, bahçe yolu parke yapmak ve bahçeye parke taş yolu yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir