Evde El İle Yeşil Boyunluk Yapımı – Resimli Anlatım

Evde El İle Yeşil Boyunluk Yapımı – Resimli Anlatım

Evde elle boyunluk yapılışını daha önce de paylaşmıştım. Bu yazımda da yine yeşil boyunluk yapımını anlatan güzel bir çalışma paylaşacağım. Anlatımlı resimler ve videodan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı eğlenerek yapabilirsiniz. Evde el ile yeşil boyunluk yapılışı ile ilgili resimli anlatım ve anlatımlı videodaki gibi sizde evinizde keyifle bu güzel çalışmayı yapmalısınız. İster kendinize, isterseniz sevdiklerinize bu güzel örgü boyunluğu yapabilir ve hediye edebilirsiniz. Yeşil boyunluk yapımı ile ilgili malzemeler ise eliniz. Evde el ile yeşil boyunluk örme çalışmasının resimli anlatımları ve anlatımlı videosu ise şöyle ;

 
 

source : http://www.handimania.com/knit/30-minute-infinity-scarf.html

col en tricot – knit collar – Strickkragen

 

Evde Plastik Şişeden Su Bardağı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde gazoz şişesinden bardak yapımı, evde pet şişeden bardak yapılışı ve evde plastik şişeden su bardağı yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir