İki Şişle Örme Bebek Patiği

Evde İki Şişle Örme Bebek Patiği Yapımı

İki şişle örülen en kolay bebek patiği örneğini sizlere bu paylaşımda hem resimli hem de videolu olarak sunuyoruz. Dilerseniz bu bebek patik örneğini tığ ile de örebilirsiniz. Ancak öreceğiniz patiğin burun kısmı esnek olması gerektiğini de unutmamanız gerekiyor. Bu yazımda paylaşacağım çalışma sayesinde sizde evde iki şişle bebek patiği örmeyi öğreneceksiniz.

Evde kolay bir şekilde bu patik çalışmasını yapabilir ve komşularınız ile bu çalışmayı paylaşabilirsiniz. Evde iki şişle örme bebek patiği yapılışını anlatan resimli anlatımlardan yararlanarak sizde evde bu çalışmayı yapabilirsiniz.

Öreceğiniz bebek patiğinin üzerine güzel görünmesi ve şık durması için bebeklerinizin kolay yutabileceği şeyler dikmemeniz de gerekir. Çünkü bebekler yattıkları yerden ayakları ile oynamayı ve ağzına sokmayı çok severler. Bu yazımızda sizlere kolay bir şekilde iki şişle örme bebek patiği modelini göstereceğiz.

iki-sisle-kolay-bebek-patigi-yapilisi

iki-sisle-kolay-bebek-patigi-yapimi

iki-sisle-kolay-bebek-patigi-yapim

 
 

iki-sisle-kolay-bebek-patigi-orme

iki-sisle-kolay-bebek-patigi-orgu

iki-sisle-kolay-bebek-patigi-orgme

iki-sisle-kolay-bebek-patigi-orgu-isi

iki-sisle-karpuz-dilimi-bebek-patigi-orme

Deux bouteilles bottillons – Two Bottles booties – Zwei Flaschen Booties

 

Çöp Poşetinden Halı ve Paspas Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çöp poşeti ile halı yapmak, çöp poşetinden halı yapımı ve çöp poşetinden kilim yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir