İnce Tül İle Kelebek Yapımı

Evde Kolay İnce Tül İle Kelebek Yapımı

Bu yazımızda magnet veya perdelere takılan süs objesi kelebek yapımından bahsedeceğiz. Resimli olarak nasıl yapıldığını anlatan paylaşımımızdan yararlanarak sizlerde eviniz için harika kelebek süsleri yapabilirsiniz. El becerilerini sevenlerin daha çok hoşlanacağı konumuzda resimli anlatımları takip ederek, hemen pratik bir şekilde kelebek süsleri yapabilirler.

Evde kolay ince tül ile kelebek yapımı çalışmasını öğrenerek sizde bu güzel süsleme çalışmasını evinizde kolaylıkla yapabileceksiniz. Anlatımlı videodan da yararlanmanızı öneririm. Evde ince tülden çok güzel süs çiçekler, yapay çiçekler veya kelebek şeklinde süsler yapabilirsiniz. İşime yaramaz demeyin, bir gün olur işinize mutlaka yarayacaktır.

Tül kumaş kullanarak nasıl kelebek yapılır? sorularına bu yazımızda cevap bulabilirsiniz. Paylaştığımız resimlerde kelebek çalışmasında iri boncuklar kullanılmış. Ancak siz yaparken daha değişik fikirler ile çalışmayı genişletebilirsiniz.

tul-ile-kelebek-sus-yapimi

tul-ile-kelebek-sus-yapimi2

tul-ile-kelebek-sus-yapimi3

tul-ile-kelebek-sus-yapimi4

 
 

tul-ile-kelebek-sus-yapimi5

tul-ile-kelebek-sus-yapimi6

tul-ile-kelebek-sus-yapimi7

tul-ile-kelebek-sus-yapimi8

tul-ile-kelebek-sus-yapimi9

Değişik bir çalışma videosu :

Tüllschmetterling Ornament – tulle butterfly ornament – tulle ornement papillon

 

Evde Ayvalık Tostu Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ayvalık toast, Ayvalık toasts ve ayvalık tostu nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir